i9 informovaná fľaša - Biela

Buďte svetlo mieru a dokonalosti

Objem: 650 ml

Výška: 26 cm

Priemer (max): 8,5 cm

Priemer v strede: 6 cm

Hmotnosť – prázdna: 0,52 kg

i9 Biela - ČISTOTA

Objednať

45€
poštovné ZDARMA

Účinok a vlastnosti

i9  Používanie a
odporúčania

i9 Materiály a
technické
informácie

i9 Farba

Hlavné účinky i9 informovanej fľaše

 

 • Ovplyvňuje molekulárnu štruktúru vody a vracia ju do svojho prirodzeného stavu
 • Obnovuje prirodzenú rovnováhu a vitalitu vody
 • Zvyšuje obsah fotónových emisií vo vode
 • Aktívny kolorterapeutický efekt
 • Vplyvom harmonizácie sa stáva jemnejšou a lahodnejšou na pitie
 • Vyrobené z vysoko kvalitného skla

Vlastnosti i9 informovanej fľaše

 

 • Vyrobená zo skla, ktoré je recyklovateľné
 • Praktický chránená proti rozbitiu, vďaka strategickému umiestneniu silikónových obručí
 • Moderný dizajn
 • Funkčnosť a vplyv informačného štítku
 • Vo farbách všetkých čakier - farebná terapia
 • Možnosť použitia na celý rad nápojov (čaje, smoothie, džúsy...)
 • Doživotná záruka na informačný kód

Proces informovania vody po naliatí do fľaše prebieha okamžite, kým rozsiahle testy ukazujú mierne narastajúce zvýšenie v priebehu ďalších 3 hodín.

 

Vplyv i9 informovaného kódu sa nestratí ani po dlhom čase. Aj z toho dôvodu je poskytnutá doživotná záruka na informačný kód.

Ak nalejete vodu z i9 fľaše do normálneho pohára alebo fľaše, bude si udržiavať svoju prirodzenú molekulárnu štruktúru. Avšak preliatie vody do plastovej alebo hliníkovej fľaše môže spôsobiť, že informovaná voda rýchlejšie stratí svoju prirodzenú molekulárnu štruktúru.

Plnenie a obsah i9 informovanej fľašei9 informovaná fľaša - príručka

 

Treba používať bežnú pitnú vodu z kohútika alebo iných zdrojov pitnej vody (z fľaše, z nádrže…) Do i9 informovanej fľaše môžete dať aj iné tekutiny. Akúkoľvek tekutinu nalejete do fľaše, stane sa informovanou. Nápoje s vysokým obsahom alkoholu alebo iné ako napríklad šumivé nápoje, káva, čaj, atď., môžu zmeniť svoju chuť. Pre žiadnu vodu nie je dobré, aby stála dlhý čas a preto odporúčame pravidelné plnenie vodou. Pred každým naplnením vody do fľaše, opláchnite fľašu pod tečúcou vodou. Ak necháte uzáver na i9 fľaši otvorený, neovplyvní to kvalitu informovanej vody. Uzáver môže byť otvorený alebo uzavretý.

Čistenie i9 informovanej fľaše

 

Vnútro fľaše

Pre dosiahnutie čo najlepšieho efektu čistite vnútro i9 informovanej fľaše zriedeným octom, ktorý je bežne dostupný. Nalejte do fľaše približne 0,5 dcl zriedeného octu a nechajte ho tam asi 10 minút. Potom fľašu dôkladne opláchnite čistou vodou.

 

Zovňajšok fľaše

Vonkajší povrch i9 fľaše čistite iba čistou vodou a nikdy nepúšťajte silný prúd (tlak) priamo na informačný štítok/kód. Pri čistení fľaše nepoužívajte čistiace prostriedky, s obsahom alkoholu, alebo iné abrazívne rozpúšťadlá, ktoré by mohli poškodiť alebo odlepiť informačný štítok/kód z fľaše.

 

Jedlo a proteínové koktaily

Vždy, keď použijete i9 fľašu na miešané nápoje alebo koktaily, či iné nápoje ktoré zanechávajú väčšie škvrny na skle, odporúčame Vám, aby ste v takom prípade čistili fľašu so špeciálnou kefou určenú na fľaše.

 

VAROVANIE! Nepoužívajte kovové kefy na čistenie i9 fľaše, nakoľko tie by mohli poškodiť povrch fľaše a vy by ste stratili nárok na záruku.

 

Po vyčistení fľaše kefou je potrebné, aby ste vyčistili aj samotnú kefu, a to najmä zvyšky jedla, ktoré zvyknú uviaznuť medzi štetinami, čo časom spôsobí nárast baktérií.

 

Neumývajte i9 fľašu v umývačke riadu, nakoľko by mohlo dôjsť k poškodeniu informačného štítku/kódu a v ňom obsiahnutých a uložených informácií.

 

Údržba i9 informovanej fľaše

 

Nesprávnym používaním môže dôjsť k poškodeniu informačného štítku/kódu na fľaši. Pokiaľ dôjde k veľkým nárazom, pôsobením tlaku, trenia, odstránenie informačného kódu, napúšťanie farbou alebo poškodeniu informačného kódu, stratili by ste záruku na informačný štítok/kód. Je to charakterizované ako fyzické poškodenie nesprávnym používaním. Poškodený informačný štítok/kód si už nemusí zachovať svoje vlastnosti a účinky na vodu.

 

Dôležite upozornenia

 

Nepoužívať v mikrovlnej rúre alebo ohrievať na otvorenom ohni!

 

Chráňte pred ohňom!

 

Dbajte na zvýšenú opatrnosť pri použití horúcich tekutín, pretože fľaša bude horúca!

 

Silikónové gumičky a zátka chránia sklenenú i9 fľašu, ale nezaručujú ich plnú ochranu proti rozbitiu fľaše.

 

Nenechávajte deti bez dozoru s fľašou!

 

Extrémne teplotné rozdiely môžu spôsobiť prasknutie! Horúca fľaša musí postupne vychladnúť pred pridaním studenej vody!

 

Nedávajte fľašu do mrazničky!

 

Napĺňajte fľašu len po najvrchnejšiu gumičku. Inak môže tlak vody vysunúť silikónový uzáver, čím spôsobí jeho netesnosť.

 

VAROVANIE!

 

Pozor, rozbité sklo môže spôsobiť vážny úraz.

Zloženie fľaše

 

 • Sklo s obsahom kremíka
 • Silikónové obruče s obsahom kremíka
 • Kremíkový Informačný kód

 

 

i9 informovaná fľaša na vodu je vyrobená zo skla, priehľadná, takže vidieť obsah a množstvo nápoja vo fľaši. Je chránená silikónovými gumičkami. Silikónový uzáver tesne prilieha a pokiaľ je uzavretý zatlačením, je nepriepustný. Podmienkou je napĺňat fľašu len po najvrchnejšiu gumičku. Inak môže tlak vody vysunúť silikónový uzáver, čím spôsobí jeho netesnosť.

 

Materiály

 

Fľaša je EU / FDA zo schváleného skla. Netoxická, bez obsahu silikónu a BPA. Pre presnú charakteristiku jednotlivých materiálov kliknite na Materiály a kvalita i9

 

Technické informácie

 

Objem fľaše: 650 ml

Chromoterapia

 

Terapia farieb patrí medzi metódy alternatívnej medicíny. Používa farby a svetlo k vyváženiu energie v ľudskom tele, a jej doplnenie po stránke psychickej, emocionálnej, spirituálnej, aj mentálnej. Nie sú to vyložene len farby, ktoré pomáhajú cítiť sa lepšie, ale aj energia svetla, ktoré tieto farby odrážajú. Každá farba má určitý účinok pre naše zdravie, preto jej aplikáciou môžeme pomáhať k prekonaniu depresie, traumy, či choroby.

 

Biela-Biela je farbou jasnosti. Dokáže utíšiť bolesť. Je farbou čistoty, poriadku, neutrality. Vnucuje nevinnosť, láskavosť, čisté city. Zo všetkých farieb má najväčšiu schopnosť odrážať svetlo, preto jej použitie na väčšej ploche môže mať negatívny vplyv na zrak. Rozťahuje priestor, čo je dané jej jasnosťou, medzi ostatnými farbami zohráva neutralizujúcu úlohu. Je tiež symbolom božskosti, dokonalosti, hrdosti, dobroty a večnosti.