O nás

Rôzne druhy masáží vykonávame už od roku 2001, taktiež organizujeme rôzne kurzy od bankovania, lymfodrenáže, hirudoterapie a i. Avšak až Tantra s ktorou sme začali v roku 2013 nás naučila byť v súlade so svojím telom, venovať viac pozornosti svojim pocitom a rešpektovať ich. Môžeme povedať, že tantra bola jednou z ciest pri zmene vnímania nás samých. Pochopili sme, že žiť život naplno neznamená snažiť sa doň vtesnať čo najviac aktivít, ale uvedomovať si stále prítomnú chvíľu a prežívať ju naplno.

Je jedno, či tantra masáž vykonávate alebo prijímate liečenie sa deje na oboch stranách súčasne. A preto sme vďační za každého klienta, ktorého môžeme sprevádzať pri tantrickej masáži.

Prešli sme rôznymi kurzami tantra masáži doma aj v zahraničí, zúčastnili sme sa kurzu Sexulogical bodywork 2012 pod vedením Josepha Kramera. Náš najväčší učiteľ je Andrew Barnes.

Tantra zahrňuje sexualitu a zmyselnosť a uznáva človeka ako sexuálnu bytosť. Nevidí na sexualite nič zlé, ba práve naopak poukazuje na sexuálnu energiu, ako na dôležitú súčasť života, ktorá nám pomáha rozvíjať našu kreativitu, psychickú či fyzickú kondíciu a duchovnú aktivitu. A preto sme sa do nej zamilovali  :-)

Môžete nás nájsť aj na:

International directory for certified practitioners in Sexological Bodywork, Tantric Massage and Sex Coaching

 

(https://www.trustedbodywork.com)