Tantra masáže

Byť prirodzený znamená sa uvolniť. A k objaveniu pravdy nepotrebujeme nič iného, len sa úplne uvolniť" -OSHO

V prvom rade by sme chceli vysvetliť rozdiel medzi tantra masážou a erotickou masážou.  Pri TANTRA MASÁŽI  sa síce pracuje so sexuálnou energiou, avšak je to energia klienta ktorú pomáhame prebudiť. Vysvetlíme klientovi, ako môže pracovať s jeho životnou energiou v priebehu masáže pričom jeho zameranie je na seba samého. Nie je tu zameranie na masérku, či iné predstavy, ako je tomu pri erotickej masáži. Dôležité je byť „tu“  a nie „tam“ byť vo svojom bytí, vo svojej podstate, vo svojom tele a to je úžasný zážitok. Na takéto prežívanie sme neboli zvyknutí. Pozeraním porna, či rôznymi predstavami sa dostávame z tela von a nie sme v prítomnosti.

Pri Tantra masáži sa zameriavame na seba, svoje telo a akékoľvek pocity v ňom. Mnohí klienti tvrdia, hoci majú aj vyšší vek, že takúto skúsenosť za celý svoj život ešte nemali. Nikto nás neučil, ako pracovať so sexuálnou energiou a stalo sa z toho iba minútové potešenie, ktoré nedokážeme rozprúdiť do celého tela.

Vedeli ste o tom, že každá bunka v tele môže zažívať orgazmus? Orgazmus je zvýšenie vibrácie buniek a to sa môže udiať v celom tele. Samozrejme nie tým spôsobom, ako sme boli doteraz zvyknutí.

Ak vám masérka, či masér navrhne masáž pri ktorej je hlavným cieľom ejakulácia, vzájomné dotýkanie sa, či dokonca sex, tak vedzte, že toto nemá s tantra masážou nič spoločné.

Tantra masáž skutočne nie je pre každého, je iba pre tých ktorí chcú zažiť oveľa viac a ísť hlbšie do seba. Počas tantra masáže môžete pociťovať rôzne emócie. Môžu sa vynoriť slzy či smiech a je to úplne v poriadku, všetko to sú emócie ktoré sa potrebujú uvoľniť, aby sme mohli prežívať viac slobody a radosti v živote.

Cenník Tantra masáží

Ak idete prvý krát na tantra masáž rezervujte si cca pol hodinku navyše, pretože pred samotným začatím tantra masáže všetko podrobne pri čaji vysvetlíme. Po masáži máte tiež možnosť  na zdieľanie a prípadné otázky.

Darčeková poukážka*

Umenie dotyku - Tantra masáž

€98,00

Tantra masáž v dĺžke 1,5 - 2 hodiny a nezahŕňa intímnu masáž. Je hlavne pre ľudí, ktorí chcú zažiť tantra masáž, zjemniť zmysly a prebudiť vnímanie, no zatiaľ nie sú dostatočne otvorení k tomu, aby prijímali aj intímnu masáž.

Spôsob doručenia

Luxusná Tantra masáž

€158,00

Tantra masáž v dĺžke cca 2 - 2,5 hodiny, súčasťou je intímna aj análna masáž (masáž prostaty). Táto masáž vám umožní hlboké psychické aj fyzické uvoľnenie, vďaka ktorému bude omnoho jednoduchšie rozprúdiť energiu do celého tela. Okrem toho masáž prostaty je veľmi prospešná a priam žiadúca pri niektorých diagnózach u mužov.

Spôsob doručenia

Klasická Tantra masáž

€138,00

Tantra masáž v dĺžke cca 2 hodín, zahŕňa aj intímnu masáž (Joni a Lingamu), počas tejto masáže môžete vedome rozprúdiť energiu do tela. Cieľom nie je zadržiavať energiu ale posúvať ju do celého tela.

Spôsob doručenia

Tantra Healing masáž-terapia

€188,00

Tantra Healing masáž v dĺžke cca 2 - 3 hodiny, je to spojenie práce so sexuálnou energiou a tantrickým odblokovaním tela. Zahŕňa masáž, energetické liečenie a vonkajší alebo vnútorný body de-armouring (tantrické odblokovanie tela) Môže zahŕnať aj intímnu masáž, análnu masáž, masáž prostaty u mužov, energetické liečenie a vnútorné či vonkajšie odblokovanie tela.

Spôsob doručenia

Párová Tantra masáž

Párová Tantra masáž: Klasická Tantra masáž

Párová Tantra masáž: Luxusná Tantra masáž

€288,00

€248,00

Tantra masáž určená pre páry, ktorí chcú naraz zdieľať pôžitky tantra masáže. Párová tantra masáž sa môže robiť v spoločnej alebo v oddelených miestnostiach, vybrať si môžete ktorúkoľvek z ponúknutých masáží: umenie dotyku, klasickú, luxusnú alebo kráľovskú tantra masáž.

Výber Párovej masáže
Spôsob doručenia

Štvorručná Tantra masáž : Klasická Tantra masáž

Štvorručná Tantra masáž : Luxusná Tantra masáž

Štvorručná Tantra masáž

€288,00

€248,00

Môžete sa nechať masírovať dvoma masérmi a zdvojnásobiť tak váš  zážitok.

Výber Štvorručnej masáže
Spôsob doručenia

Kráľovská Tantra masáž

€188,00

Tantra masáž v dĺžke cca 2,5 - 3 hodiny, ktorá zahŕňa intímnu masáž, análnu masáž, masáž prostaty u mužov a energetické liečenie. Energetické liečenie je vedomé zvyšovanie a smerovanie sexuálnej energie na rôzne miesta na tele, ktorá zvyšuje našu vibračnú frekvenciu. Vďaka 3 hodinám je čas vedome pracovať s touto energiou a dávať spätné odozvy na reakcie vášho tela.

Spôsob doručenia
  • - Darčekovú poukážku na Tantra masáž zasielame poštou alebo emailom do 48 hodín po obdržaní platby.
    - O priebehu objednávky vás budeme informovať emailom.
    - Darčekovú poukážku na Tantra masáž si môžete zakúpiť aj priamo u nás v salóne.
    - Možnosť doplatenia k darčekovej poukážke pre masáž vo vyššej hodnote.